ART / Lithographs / Litograph in colors 14632179
nr 1463 2179
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 61x43cm, yttermått inklusive ram: 76x66cm
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
2000
SEK 2200
Monday April 25 2022
at 18:47:45
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik